حبوبات داریا
خانه / حبوبات / قیمت فروش حبوبات غیر شرکتی

قیمت فروش حبوبات غیر شرکتی

حبوبات غیر شرکتی چیست؟ حبوبات به دو روش شرکتی و بسته بندی شده، یا غیر شرکتی و فله ای در بازار عرضه می شوند. اگر به دنبال خرید حبوبات غیر شرکتی هستید و لیست قیمت آنها را می خواهید، با ادامه این مطلب همراه باشید.

حبوبات شرکتی و غیر شرکتی

حبوبات غیر شرکتی

حبوبات ممکن است در کارخانه ها و شرکت های تولیدی، تحت فراوری قرار گرفته، از گرد و غبار و ناخالصی ها پاک شده، در انواع مختلف درشت و یا ریز جداسازی و بسته بندی گردند. به این نوع حبوبات، حبوبات شرکتی گفته می شود.
نوع دیگر عره حبوبات در بازار، به صورت فله ای و کیلویی است. که در این روش هیچ نوع عملیاتی برای تمیز و جداسازی دانه های حبوبات انجام نده است. به این نوع از حبوبات غیر شرکتی گفته می شود.
عموما قیمت حبوبات غیر شرکتی، از نوع حبوبات بسته بندی شده شرکتی ارزان تر است.

قیمت حبوبات غیر شرکتی در بازار

برای بدست آوردن قیمت و نرخ حبوبات غیر شرکتی، باید به سراغ میادین بار یا مراکز عمده توزیع و پخش این محصولات بروید و قیمت انواع مختلف حبوبات را از این راه بدست اورید. البته قیمت فروش عمده و کلی بسیار ارزان تر از فروش جزئی است.
راه دیگر که روشی اسان تر و سریع تر می باشد، مراجعه کردن به اینترنت و انجام یک جستجوی ساده در گوگل است. به این ترتیب آخرین قیمت حبوبات را می توانید به دست بیاورید.

انواع مختلف حبوبات در بازار

حبوبات انواع مختلفی دارند، که به صورت فله ای یا بسته بندی شده در بازار عرضه می گردد. از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جوی پوست کنده
جو پرک
دال عدس
سویا
عدس
لپه
لوبیا چیتی
لوبیا سفید
لوبیا قرمز
لوبیا کشاورزی
نخود
ماش

هر یک از این حبوبات دارای خواص و فواید گوناگون برای بدن می باشد و استفاده های مختلفی در غذاها دارد. ویژگی مشترک تمام حبوبات، میزان زیاد فیبر و انرژی و مواد معدنی آن است. این خصوصیات حبوبات را به مواد غذایی بسیار مقوی و سالم تبدیل کرده است.

حبوبات در غذاهای مختلف

حبوبات غیر شرکتی

یکی از حبوبات پر کاربرد در غذاهای ایرانی، انواع لوبیا است. با لوبیا انواع غذاها مانند: خوراک لوبیا، لوبیا پلو، کوکوی لوبیا و … تهیه می گردد. همچنن نخود که در ترکیب با لوبیا سفید، ماده اصلی غذای سنتی ایرانی یعنی آبگوشت است. با عدس نیز غذاهای مختلفی مانند: عدسی، عدس پلو، سوپ عدس و … تهیه می گردد.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

حبوبات اعلا زنجان

بازار فروش حبوبات اعلا زنجان

حبوبات اعلا زنجان را از کجا می توان تهیه کرد؟ قیمت فروش حبوبات اعلا زنجان …

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.
کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات داریا