حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لوبیا / لوبیا چیتی / قیمت روز لوبیا چیتی در بازار

قیمت روز لوبیا چیتی در بازار

قیمت روز لوبیا چیتی در بازار را از سایت ها و کانال های معروف شرکت هایی پیگیری نمایید که از نظر آن مرکز خرید و عرضه کنندگان محصول مورد تاییدشان قرار می گیرد.

تاریخچه لوبیا چیتی و ویژگی های ظاهری آن

قیمت روز لوبیا چیتی

لوبیا چیتی را «لوبیای رومی» نیز می نامند. لوبیا چیتی جزو گیاهان دولپه ای است. لوبیا چیتی در بین مردم کشور پرتغال، ترکیه و ایتالیا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. عده ای بر این باورند که مصرف این نوع لوبیا به نسبت لوبیاهای دیگر بهتر می باشد و با میل کردن آن به ندرت دچار نفخ خواهیم شد. فیبر لوبیا چیتی از سایز لوبیاها بیشتر است.

حدود ۱۹۰ گرم لوبیا چیتی ۶۷۰ کالری را دارا می باشد. این گیاه غذایی کلسترول ندارد و حاوی ویتامین «ث» است.

لوبیا چیتی از نظر ظاهر به رنگ بژ است و دارای رگه های قهوه ای که مایل به قرمز است مشاهده می شود که در زبان کشور اسپانیا به آن pinto می گویند که به معنی نقاشی ترجمه می شود. هنگامی که لوبیا چیتی پخته می شود تمام رگه های روی آن از بین می رود و به رنگ صورتی تبدیل می شود.

قیمت روز لوبیا چیتی در بازار و سایت های گوناگون

لوبیا چیتی در بسته ها و کیفیت های مختلف تهیه و توزیع می گردد در زیر به تعدادی از بسته بندی ها در مقدار های مختلف می پردازیم:

لوبیا چیتی ۴۵۰ گرمی
لوبیا چیتی ۹۰۰ گرمی
لوبیا چیتی ۵/۲ کیلوگرمی
لوبیا چیتی ارگانیک ۹/۰ کیلوگرمی

با نوسان های بازار یک قیمت مشخصی نمی توانیم برای محصولات ارائه دهیم؛ ولی اگر سایت و وبگاه های آن فروشگاه ها را داشته باشیم می توانیم از طریق اینترنت قیمت روز این محصولات را لحظه به لحظه مشاهده نماییم.

صادرات لوبیا چیتی

قیمت روز لوبیا چیتی

کشورهای مختلفی هستند که خواهان لوبیا چیتی ایرانی هستند. کشورهایی مثل گرجستان و عراق از این محصول ما استفاده می نمایند. مسئولین بهتر است برای تجارت در زمینه حبوبات از کارخانه جات و مراکز تولید حمایت کنند و میزان درجه تولید را به حد استاندارهای جهانی برسانند تا ما بتوانیم در تجارت این محصول در کشورهای اروپایی هم حرفی برای گفتن داشته باشیم.

برای تجارتی مناسب باید تمام سازمان های زیربط به مراکز تولید کمک نمایند و مراکز تولید هم باید این محصول را در بسته بندی های مناسب، متنوع ارائه دهد و محصولات دارای کیفیت های متناسب باشد؛ آن گاه است که کشورهای دیگر هم خواهان همیشگی این گیاه خوب خواهند بود.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

فروش لوبیا چیتی با قیمت عمده

فروش لوبیا چیتی با قیمت عمده

فروش لوبیا چیتی با قیمت عمده بسیار ارزانتر توسط مراکز فروش حبوبات و فروشگاه های …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات داریا